Ранец 1811

✔Удобен дизајн со мека обложена задна страна со густа, но мека вентилирана подлога со повеќе панели, ви дава максимална поддршка за грбот.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

1.380,00 ден

16 People watching this product now!
  • Pick up from the Woodmart Store

To pick up today

Free

  • Courier delivery

Our courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • DHL Courier delivery

DHL courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Payment Methods:

Description

ИЗДРЖЛИВ И МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН
Ранецот е погоден за патување, изработен е од висококвалитетна водоотпорна и издржлива полиестерска ткаенина, која не само што е водоотпорна, туку отпорна е и на кинење, со што безбедно ги штити вашите работи од штета. Има мазен метален патент и цврста рачка
✔Удобен дизајн со мека обложена задна страна со густа, но мека вентилирана подлога со повеќе панели, ви дава максимална поддршка за грбот.
❁Вградениот кабел за податоци е лесен за полнење на телефонот додека одите.
❁Уживајте во музика и аудио преку приклучокот за слушалки.
❁Скриените џебови против кражба ги штитат вашите вредни предмети од кражба.
❁Научно намалете го товарот и лесно патувајте.

Specification

Overview

Processor

Display

RAM

Storage

Video Card

Connectivity

Features

Battery

General

Customer Reviews

0 reviews
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ранец 1811”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5